GRAELLA DE PROGRAMACIÓ

DE DILLUNS A DIVENDRES:
07:00 a 8:30 Informatiu mati amb la Xarxa
08:30 a 11:00 Bon Dia Comarca amb Toni Guerrero. Ràdio formula amb càpsules com receptes, cinema, entrevistes, etc…
09:05 a 10:00 La tertúlia del matí amb Mercè Mayné
10:30 Informatiu local i comarcal
11:00 a 13:00 Magazín matinal Quin Matí, amb Iván Yerpes i Mercè Munt
13:30 Informatiu local i Comarcal
13:00 a 14:00 3 x 3 Revival de música sense interrupció
14:00 Connexió amb La Xarxa de Comunicació Local
15:00 a 16:00 3 x 3 Revival de música sense interrupció
16:00 a 18:00 La Tarda en Xarxa
18:00 a 20:00 Fem Campana, Magazín de tarda amb entrevistes, cinema, etc. Amb Iván Yerpes

PROGRAMACIÓ VESPRE:
Dilluns de 20:00 a 21:00 MusicKat, Espai de música en català, amb Gerard Boris, i Joan Antoni Blanco
Dilluns de 22:00 a 23:00 La Paparra, Mestissatge, Reggae amb Dj Trabubu
Dimarts de 20:00 a 21:00 Connexió Eclèctica, amb Johnny be Good
Dimarts de 21:00 a 23:00 Top 30 amb Lluís Guerrero
Dimecres de 20:00 a 21:00 El Club del Country amb Rafel Corbí
Dimecres de 21:00 a 22:00 Ruta 66 amb Pitu dos Santos
Dimecres de 22:00 a 23:00 Els 7 capdavanters amb Cristina Cantal, actualitat de la música catalana
Dijous de 20:00 a 21:00 Despertem mirades amb Cristina Vila
Dijous de 21:00 a 23:00 Red hot Blues amb Josep Palmada
Divendres de 20:00 a 22:00 Divendres nit amb Víctor Grau, Júlia Ruiz, Àlex Ramón, Marc Holgueras i Lluc Colomer
Divendres de 22:00 a 23:00 Gold Dance Hits, amb Miquel Triadó
Cada nit de 23:00 a 24:00 Repetició de La Tertúlia del matí
Cada matinada de 6:00 a 08:00 Repetició de Quin Matí!!

DISSABTE:
08:00 a 09:00 A cau d’orella, havaneres amb Joan Brugués
09:00 a 13:00 El mirall magazín matinal, amb Felip Murillo
13:00 a 14:00 Esclat de Tenora, Sardanes amb Martí Augé
14:00 a 15:00 Ningú no és perfecte programa de Ràdio ,Tv i Cine
15:00 a 17:00 Repetició del Top 30 de Lluís Guerrero
17:00 a 20:00 Radiofórmula parlada
20:00 a 21:00 Repetició de Ruta 66
21:00 a 23:00 Rhythm is a Dancer, amb Òscar Adroher
23:00 a 01:00 Gold Dance Hits, amb Miquel Triadó

DIUMENGE:
08:00 a 09:00 Repetició de l’ Esclat de Tenora amb Martí Augé
09:00 a 12:00 La Rambla amb Josep Cros
12:00 a 14:00 Cocodril Club
14:00 a 15:00 Notícies en Xarxa
16:00 a 17:00 Repetició de Dance Hot 80
17:00 a 18:00 Repetició del Club del Country
19:00 a 20:00 Tocks de Rock
20:00 a 22:00 En Joc, programa d’esports amb La Xarxa
22:00 a 24:00 Repetició Red Hot Blues, amb Josep Palmada