GRAELLA DE PROGRAMACIÓ

Del 12 de Setembre al 28 de Juny.

DE DILLUNS A DIVENDRES:
07:00 a 8:30 Informatiu mati amb la Xarxa.
08:30 a 11:00 Ràdio formula amb càpsules com receptes, cinema, entrevistes, etc...
09:05 a 10:00 La Tertúlia.
10:30 Informatiu local i comarcal amb Ràdio Vilafant i Empordà.info.
11:00 a 13:00 Quin Matí,  Magazin matinal amb Mercè Munt i Iván Yerpes.
13:00 a 14:00 3 x 3 Revival de música sense interrupció
13:30 Informatiu local i comarcal Ràdio Vilafant i Empordà.info.
14:00 Informatiu Edició Mitgdia amb la Xarxa de comunicació local.
15:00 a 16:00 3 x 3 Revival de música sense interrupció.
16:00 a 17:00 Dance Hot 80, Club del Country, Chelsea Hotel, La Paparra, Top 30.
17:00 a 19:00 Fem Campana, Magazín de tarda amb entrevistes, cinema, etc. Amb Iván Yerpes.
19:00 a 10:30 Informatiu Edició Vespre amb la Xarxa de comunicació local.

PROGRAMACIÓ VESPRE:
Dilluns de 20:00 a 21:00 MusicKat, Espai de música en català, amb Gerard Boris, i Joan Antoni Blanco
Dilluns de 21:00 a 23:00 El Cau de l'Avia amb l'Avia la Sílvia i la Mar
Dimarts de 20:00 a 21:00 Connexió Eclèctica, amb Johnny be Good
Dimarts de 21:00 a 23:00 Animals de Nit amb David Pujol.
Dimecres de 20:00 a 21:00 Ruta 66 amb Pitu dos Santos.
Dimecres de 21:00 a 23:00 Top 30 amb Lluís Guerrero.
Dijous de 22:00 a 21:00 Club del Country amb Rafel Corbí.
Dijous de 21:00 a 23:00 Red hot Blues amb Josep Palmada.
Divendres de 19:30 a 21:00 Divendres Nit 
Divendres de 21:00 a 22:00 Repetició del Musikcat.
Divendres de 22:00 a 23:00 Gold Dance Hits, amb Miquel Triadó.

DISSABTE:
08:00 a 09:00 A cau d'orella, havaneres amb Joan Brugués
09:00 a 13:00 Radiofòrmula amb Alex Ramón i Victor Grau.
13:00 a 14:00 Esclat de Tenora, Sardanes amb Martí Augé
14:00 a 15:00 Informatiu Edició Mitgdia amb la Xarxa de comunicació local.
15:00 a 16:00 L'Envelat, amb Joaquim Pijoan.
16:00 a 17:00 Ningú no és perfecte, programa de Ràdio, Tv i Cinema.
17:00 a 19:00 Radiofòmula.
19:00 a 20:00 Informatiu Edició Vespre amb la Xarxa de comunicació local.
20:00 a 21:00 Repetició de Ruta 66 amb Pitu dos Santos.
21:00 a 23:00 Rhythm is a Dancer, amb Òscar Adroher
23:00 a 00:00 Gold Dance Hits, amb Miquel Triadó

DIUMENGE:
08:00 a 09:00 Repetició de l' Esclat de Tenora amb Martí Augé.
09:00 a 12:00 La Rambla, amb Josep Cros.
12:00 a 14:00 Cocodril Club.
14:00 a 15:00 Notícies en Xarxa.
15:00 a 16:00 Nostalgics amb Joquim Pijoan.
16:00 a 17:00 Repetició de Dance Hot 80.
17:00 a 18:00 Repetició del Club del Country.
19:00 a 20:00 Informatiu Edició Vespre amb la Xarxa de comunicació local.
20:00 a 22:00 En Joc, programa d'esports amb La Xarxa.
22:00 a 24:00 Repetició Red Hot Blues, amb Josep Palmada.